Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Price: NT$322
Original Price: NT$382
熱氣騰騰的墨西哥城風格,混搭炙熱的粉紅色,辛辣的綠色和令人眼花繚亂的金屬色. 當要打造全天候的魅力妝容時,這款系列將能讓你火辣出場. 此外,這些顏色極易混合搭配,可調配出多樣色彩,讓您迎接不同的場合,且不易暈染,讓您持妝一整天. 關於完美的傳說!
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | STAY FUEGO, MEXICO CITY |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 18.75 cm |
| 淨重 | 10.2 g |
| 寬度 | 7.4 cm |
| SKU | sb2106211081451818 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5347718 people said the quality is very good!
Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影開起來顏色很美,包裝也很小心,運送速度快,太棒了
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影看起來很美,包裝也很仔細,收到的時候很喜歡
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Author: t***w
Date:
Review: 非常好用,參加活動很好用方便,推薦可購入
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.